Szarfy, klepsydry

Tematyka pogrzebowa i związana z uroczystościami pożegnania zmarłych to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, by zaoferować nie tylko ważne usługi pogrzebowe (takie jak przewozy karawanem, przechowywanie ciała zmarłego czy profesjonalna tanatokosmetyka i inne), ale też produkty: trumny, wiązanki, praktyczne akcesoria.

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szarf pogrzebowych oraz klepsydr, czyli afiszy z informacją o śmierci danej osoby, które wykonujemy według indywidualnego projektu. Afisze wieszane są na tablicy informacyjnej kościoła, a także w miejscach, w których bywał zmarły. Dzięki nim z odpowiednim poważaniem oraz szacunkiem i klasą można poinformować o śmierci, a także o dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych. Więcej na ich temat dowiesz się poniżej.


Szarfy w naszej ofercie


Według tradycji, w celu uhonorowania zmarłego na jego grobie składa się wieńce pogrzebowe wykonane z kwiatów takich jak lilie, chryzantemy, kalie, mieczyki, róże - są eleganckie i szlachetne, a przy tym długo utrzymują swoje piękno. Każdy wieniec dodatkowo ozdobiony jest specjalną szarfą, która może zawierać dowolny napis, według indywidualnej preferencji. Osoby bliskie zmarłego umieszczają spersonalizowane dedykacje, na przykład “Kochanemu Tacie – dzieci" czy też “Drogiej Cioci”. Ci, którzy nie chcą decydować się na takie dedykacje, mogą wybrać bardziej uniwersalne propozycje, takie jak “Spoczywaj w pokoju – Przyjaciele z pracy”, czy “Z żalem żegnamy”.

Szarfy wykonujemy z jedwabnych, wodoodpornych wstążek o różnych szerokościach do wyboru. Napis nanoszony jest w wysokiej jakości druku, w kolorze czarnym lub złotym.


Klepsydry


Klepsydry są laminowane i wykonane według starannie przygotowanych wzorów. Są przejrzyste i łatwe w odczytaniu, ale równocześnie utrzymane w podniosłym tonie. Klepsydra zawiera imię i nazwisko zmarłej osoby, jej datę urodzenia, datę i miejsce uroczystości pogrzebowych, a także może zawierać epitafium oraz kondolencje. Jest również na niej miejsce na symbole religijne, jeśli osoba zmarła była wierząca.
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez KALIŃSKI S.J. © 2020-2023

DEA STUDIO