Duży wybór trumien i krzyży

Mówi się, że śmierć jest częścią życia, ale wiadomo, że dobrze brzmi to tylko w teorii i wtedy, kiedy bezpośrednio nas to nie dotyczy. Gdy jednak któregoś dnia przyjdzie nam się zmierzyć z odejściem mamy, dziadka, siostry czy wieloletniego towarzysza życia, to patrzymy na to zupełnie inaczej. W jednej chwili rozsypuje się cały nasz świat, a przecież trzeba zachować trzeźwość umysłu i dopełnić wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Należy skontaktować się z zakładem pogrzebowym, ustalić szczegóły dotyczące przewiezienia ciała do chłodni, zawiadomić rodzinę i podjąć decyzję w sprawie formy pochówku.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, to mogą Państwo na nas liczyć w każdej sprawie. Nasz zakład pogrzebowy wesprze Państwa na każdym etapie planowania i realizacji złożenia szczątków do grobu. Jeśli zdecydują się Państwo na tradycyjną formę pogrzebu, to ze swojej strony oferujemy szeroki wybór trumien i krzyży.

Jak obecnie wygląda klasyczny pochówek w obrządku katolickim?

Pomimo silnego wpływu kultury zachodniej na naszą obyczajowość, w Polsce nadal najczęściej grzebie się zmarłych w drewnianej trumnie. Ostatni raz ogląda się zmarłą osobę w kaplicy przykościelnej, po czym zamyka się wieko. Następnie odbywa się msza i przewiezienie czy przeniesienie ciała na cmentarz w celu złożenia szczątków do grobu w towarzystwie księdza i konduktu pogrzebowego.

Jakie trumny i krzyże można zamówić w naszym zakładzie pogrzebowym?

Na naszej stronie prezentujemy szeroki wybór solidnie wykonanych trumien z drewna dębowego, sosnowego, bukowego, mahoniowego i innych. Można zdecydować się na modele o prostej formie lub takie z dodatkowymi zdobieniami czy żłobieniami. Oferujemy asortyment do tradycyjnego pochówku w ziemi, a także do kremacji.

Służymy Państwu radą i pomocą w kwestii wyboru odpowiednich trumien i krzyży w konkurencyjnych cenach, a także czuwamy nad całą organizacją ceremonii.

 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez KALIŃSKI S.J. © 2020-2024

DEA STUDIO