Garderoba pogrzebowa

Utrata bliskiej osoby spada na każdego z nas bez wyjątku jak grom z jasnego nieba. Wszystko się zatrzymuje, a codzienne problemy i drobne troski przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Mamy ochotę przestać czuć i zniknąć, tak ogromny ból i niezgodę odczuwamy. Ale przecież trzeba zająć się formalnościami, zorganizować ostatnie pożegnanie, powiadomić rodzinę i znajomych i przede wszystkim godnie przygotować zmarłą osobę do pochówku.

Doskonale rozumiemy, co Państwo aktualnie przeżywają i służymy radą i pomocą w organizacji ceremonii ostatniego pożegnania. W skład naszej oferty wchodzi między innymi garderoba pogrzebowa.

Odpowiednie ubranie z naszego zakładu dla zmarłej osoby - garderoba pogrzebowa szyta na miarę

Pamiętajmy, że pogrzeb to jedno z najważniejszych wydarzeń dla zmarłej osoby wierzącej i jej rodziny. Warto zadbać o godne ubranie w stonowanych kolorach, które zakryje wszystkie niedoskonałości na ciele i zadba o elegancki wygląd zmarłego. Nasz zakład ma w ofercie duży wybór garderoby damskiej i męskiej na tę szczególną okoliczność. Dysponujemy garsonkami, sukienkami, biżuterią, butami i bielizną dla kobiet, a dla mężczyzn przygotowaliśmy garnitury, koszule, krawaty, buty i bieliznę. Oprócz tego mamy także akcesoria do umieszczenia w trumnie, czyli różańce, obrazki i modlitewniki.

Własna garderoba do trumny i kremacji zgodnie z ostatnią wolą zmarłego lub odzież wybrana i przygotowana przez rodzinę

Jeśli wiedzą Państwo, w czym bliska osoba chciała być pochowana i nawet przed śmiercią przygotowała dla siebie ubrania, to proszę nam je dostarczyć. Jeśli zaś wola zmarłego w kwestii odzieży jest nieznana, to proszę się z nami skontaktować, a fachowo doradzimy Państwu w kwestii wyboru garderoby. Proszę pamiętać, że odpowiednie ubrania są potrzebne zarówno w przypadku tradycyjnego pochówku w trumnie, jak i przed kremacją (pożegnanie ciała w kaplicy przed spopieleniem). Na życzenie możliwa jest także kremacja wyłącznie przy użyciu całuna pogrzebowego, którym przykrywamy ciało. Jeśli chcą Państwo umieścić w trumnie ulubione przedmioty zmarłego, to także proszę nam je przekazać.

Zadbajmy wspólnie o elegancką odzież pogrzebową dla zmarłej osoby i godnie ją pożegnajmy.

 
 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez KALIŃSKI S.J. © 2020-2023

DEA STUDIO