Kaplica pogrzebowa

Na śmierć ukochanej osoby nie można się przygotować. W każdym wypadku jest to ogromny cios, duży szok i natłok silnych emocji, z którymi nie umiemy sobie poradzić. Nie jesteśmy w stanie przejść nad tą informacją do porządku dziennego i uznać swoją mamę, dziadka czy córkę za zmarłych. Dodatkowo na naszych barkach spoczywa załatwienie spraw urzędowych i organizacja pochówku. Wszystko wali nam się na głowę, a musimy przecież trzeźwo myśleć i zadbać o dopełnienie wszelkich formalności i przede wszystkim godnie pożegnać ukochaną osobę i stopniowo zacząć się z tym godzić.

Nasz zakład doskonale rozumie ból związany ze stratą i chętnie pomoże Państwu w zaplanowaniu i przeprowadzeniu pochówku. Nasza prywatna kaplica pogrzebowa posłuży zaś jako miejsce do intymnego pożegnania ze zmarłym.

Czym jest kaplica pogrzebowa i jakie jest jej przeznaczenie?

Najtrudniejszy jest ten czas pomiędzy - zaraz po śmierci bliskiej osoby i jeszcze przed złożeniem jej do grobu czy spopieleniem ciała. Ciągle czujemy, że zmarły jest w pewnym sensie z nami i nie możemy zostawić go samego. W dawnych czasach ciało zmarłego spoczywało w domu i do czasu pogrzebu czuwała nad nim rodzina, przyjaciele i sąsiedzi. Nasza kaplica także powstała z myślą o byciu przy zmarłej osobie do momentu pochówku na cmentarzu. To tam w ciszy i spokoju można zobaczyć ukochaną twarz po raz ostatni, podziękować jej za wszystko i pożegnać ją w intymnej atmosferze.

Nasza kaplica pogrzebowa

Ze swojej strony proponujemy Państwu kameralną salę pożegnań z krzesłami, w której wystawiamy trumnę lub urnę. Zwykle następuje to na kilka godzin przed pochówkiem, ale jeśli życzą sobie Państwo czuwać w kaplicy przy zmarłym dłużej lub nawet w nocy, to także jest taka możliwość. Zapewniamy prywatną przestrzeń do osobistego pożegnania ukochanej osoby bez świadków, pośpiechu i stresującej atmosfery towarzyszącej oficjalnej części pogrzebu.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem w celu omówienia szczegółów i dopasowania oferty zgodnej z indywidualnymi preferencjami i możliwościami finansowymi.

 

Wszelkie Prawa Zastrzeżone przez KALIŃSKI S.J. © 2020-2024

DEA STUDIO